Deset důvodů proč tě nenávidět = tisíc důvodů proč tě milovat

8. ledna 2009 v 21:16 | Bonnie |  Ze života
Jsi takový jaký jsi, s tím už těžko někdo něco udělá. Dokážeš mě vzkřísit, zároveň mě ale potápíš. Proto jsem si našla deset důvodů proč tě nenávidět:

1.) Dokážeš využívat slabostí lidí. Najdeš je a využiješ ve svůj prospěch. Neuvědomuješ si ale, že tím můžeš ublížit lidem kolem sebe.

2.) Chováš se zvláštně, pokaždé jinak. Občas pak nedokážu rozpoznat co si k tobě mohu nebo nemohu dovolit. Bojím se abych něco nepokazila.

3.) Vše si přebereš tak, jak se ti nejlépe hodí.

4.) Slovíčkaříš a bereš slova z úplně jiného smyslu. Nevíš snad ale, že tím v určitých situacích ubližuješ. Ne každý je s touto konverzací obeznámen. Nemusí si ji přebrat správně.

5.) Zahráváš si s city které k tobě mám. Chvíli jsi mi tak blízko, za chvíli jsi už úplně jiný.

6.) Dokážeš mě trápit svým chováním. Zacházíš se mnou jako bych byla věc. Nejsem stroj abych udělala vždy vše do puntíku přesně a správně tak jak se má.

7.)
Přesvědčuješ mě o tom, že si mám víc vážit sama sebe, přesto ty sám si sebe příliš nevážíš. Však se podívej. Sám dobře víš co mám na mysli.

8.) Chceš mě měnit, přitom bys měl chtít spíše změnit sám sebe.

9.) Nepřipouštíš si své city, potlačuješ je. Odmítáš jakékoliv pocity.

10.) Každá nejsme stejná. Nechci ti ublížit. Nejsem jako ona, tak se ke mně prosím taky tak nechovej. Mrzí mě to a zraňuje.


Všechny tyhle důvody mi ale oproti mému citu k tobě připadají směšné. Je fakt, že mě dokážeš utápět a ničit, ovšem na druhou stranu mi tolik pomáháš a stavíš mě na nohy, dáváš mi důvod žít. Nevím co by se mnou bylo, kdybych tě nepoznala a neměla při sobě. Je mi jedno že bych ti byla jen na jedno, hlavně že bych tě měla při sobě. Létám s tou tvou zvláštní vůní. Doprovází mě a pokaždé, když jsem s tebou déle odnáším si ji částečně s sebou. Nikdy nezapomenu na to nadšení v tvých očích, když jsi zahrál na kytaru svých prvních pár akordů. Máš úžasné modré oči. Ty chvíle kdy se ti do těch oček mohu zadívat bych nevyměnila za nic na světě. Když jsem bez tebe, nejsem to já. Stýskává se mi po tobě a hledám tě všude. V takových chvílích beru Stamarku do ruky a hraji ty písně co jsem tě učila. Připomínají mi tě. Tak k čemu je mi deset důvodů proč tě nenávidět, když mám tisíce důvodů proč tě milovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boo Boo | Web | 9. ledna 2009 v 21:25 | Reagovat

To je nádjerný článek, Bonnie.

Na jednu stranu moc smutný, protože Ti ublížil a to bolí... ale přesto v Tobě láska nevyhasla a to jenom dokazuje Tvou jedinečnou morální sílu.

Posílám Ti světýlko pro štěstí :))

2 Bonnie Bonnie | 9. ledna 2009 v 21:32 | Reagovat

já bez něj nedýchám Boo....jak bych ho mohla nenávidět... to prostě nejde... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama