Jen tak si letět do dálky

27. února 2009 v 22:00 | Bonnie |  Touhy

Dneska je opravdu krásná noc. Svítí hvězdy, větřík si mile pofukuje, je celkem i teplo. Obloha se schovává za svou inkoustovou modř a jakýsi malíř na ni dokresil spousty malých stříbřitých teček, co se tak vesele lesknou a jejich chladivé světýlko se jen v tichosti mírně mihotá.
Dívám se z oknao - pírám se o parapet a dívám se někam do tmy v dáli. Jsou to ty chvíle, kdy bych nejraději měla křídla a v tom lehkém větříku poletovala kdesi noční krajinou. Zavírám oči a jen si představuji jak letím a cítím ten vánek na letkách křídel.
Sním o tom, jak se dívám na všechno zhora, letím si dál a celý svět kolem spí. Jen kdesi světla pouličních lamp vytvářejí třpytící se ostrůvky světel a jsou jediným důkazem života v půlnočních hodinách jarních a letních dní.

Mávnu křídly a letím vstříc měsíci, který mě zve blíže svým milým měkkým světlem. Nepálí jako sluneční paprsky. Vlastně na létě mám nejraději ty horké noci s oblohou posetou hvězdami a jemným vánkem, co si jemně pohrává s mými vlasy. Noci ač mnohem tepleší než jakékoliv jiné příjemně chladí, zároveň jsou však zvané horkými.
Možná to bude tím, že vyzývají zamilované lidi k divokým nocem kdesi v přírodě. Snad i vy znáte ten pocit chtít roztáhnout křídla a prostě letět. A i když létání není pro nás možné, můžete si přece vždy otevřít okno, opřít se o parapet a zavřít oči. Přitom si pohrávat s myšlenkou, jaké by to bylo, smět takhle letět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boo Boo | Web | 27. února 2009 v 23:00 | Reagovat

Bonnie, rozlet se za svými sny a nech ten chladivý vánek, ayb odvanul všechny Tvé starosti a trápení. A poté začne svítat a ty před sebou uvidíš východ slunce a bude to jako nový začátek, pro lepší život, protože jestli si ho někdo zaslouží, tak to jsi Ty.

:)))

2 °°PeRfEcT!oN°° °°PeRfEcT!oN°° | Web | 2. března 2009 v 14:59 | Reagovat

Strašně ráda bych otevřela okno a letěla..letěla se všemi blogovými skvělými lidmi, nechala za sebou všechny problémy a starosti-nechala bych je sedět na parapetu toho oprýkaného okna..Letěla bych vstříc lepším zítřkům-pryč z téhle odporné reality..

A kdykoliv se ta šance naskytne-odleť i Ty..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama