Láska je trápení

19. dubna 2009 v 23:58 | Bonnie |  Ze života
Stává se vám také někdy, že cit který v sobě nosíte vám nedovolí dýchat? Mám takový pocit, že k jednomu z nich patří i láska. Když má láska všechno co potřebuje, je to nejhezčí cit, který vás může hřát. Jakmile jí ale něco schází, mění se v bezmoc, strach a beznaděj...

Bolestný pocit jenž vás provází s každým krokem a nutí vás vidět svět s odstíny černé. Jak přestat milovat někoho, na kom vám tak moc záleží. Někoho, kdo pro vás znamenal a stále ještě znamená celý váš svět. Poraďte jak na takovou osobu zapomenout.
Nejde to, to je jediné čím jsem si jistá.
Vím co je milovat a nenacházet opětovnou lásku. Vím co je to trápit se v trýzni osudu, který vám upírá toho, koho tolik chcete, milujete a potřebujete. Chci tě.
Potřebuji tě. Jsi můj život, jsi všechno pro co na světě jsem. Dám ti sebe! Dám ti veškerý svůj čas! Jsem loukou. Vím, jsem tvou hračkou. Znáš mě tak, jak jsem nikomu nikdy nedovolila poznat mě. Víš, že se dokážu i trápit a radovat jako ostatní. Jsi jediný kdo doopravdy může říct, že o mně něco víš.
Rytíři MILUJI TĚ! A už nikdy to nepůjde vzít zpět. Jsi můj anděl. Jsi bytost, která mě naplňuje citem a sebevědomím. Už to, že vedle tebe smím být mě konejší a upokojuje. Těší mne usínat s představou, že tě snad dalšího dne budu mít zase blízko sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama