Já nechci prázdniny!

9. května 2009 v 9:34 | Bonnie |  Ze života
Jak já nechci prázdniny. Mám strach, že mi tě vezmou, že na mě zapomeneš a přijdu o tebe již zcela. Jak mě trýzní představa že tě celé dva měsíce neuvidím. Nebo bys chtěl přijet za mnou? Projít si okolí mého prvního bydliště? Jak ráda bych ti to tam všude ukázala. Provedla bych tě po všech zákoutích malého městečka a ukázala bych ti krajinu kolem.
Mohli bychom si projít koňské obyvatelstvo poblíž, vyjít si k Výseckému rybníku, udělat si malý výlet okolo potůčku, podívat se pod pískovcové skály. Jak ráda bych tam s tebou byla. Ovšem pochybuji že bys mělvůbec náladu se tam ukázat.
Ani netušíš, jak se bojím, že všechno to, co bylo, se během těch dvou dlouhých měsíců někam vytratí a zmizí. Že zapomeneš že existuju a že k tobě něco cítím. Už teď ti na tom příliš nezáleží. Kolikrát už jsem nespala, kolikrát jsem uvažovala nad tím jaké to bude po prázdninách. Nechci tě ztratit, nechci o tebe přijít.
Vedle tebe jsem nejšťastnějším tvorem na světě. Choulit se k tobě, cítit jak hřeješ, jít s tebou někam ven, obejmout tě. Nic víc mi nečiní větší potěšění než být s tebou. Odpusť mi, že tě miluji. Ani netušíš jak se za to proklínám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 6. června 2009 v 23:22 | Reagovat

Tak to jsme dvě co nechtějí prázdniny. úplně tě chápu... já taky za ty dva měsíce možná někoho ztratím... i když úplně z jiných důvodů, než ty- jen odcházím na jinou školu a ztrácím lidi, kterým devět let říkám přátelé.
Sorry že jsem se tak rozepsala o sobě........
Jen to, že taky nechci prázdniny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama