Proč jen tě miluji tak bezmezně!

22. května 2009 v 22:29 | Bonnie |  Ze života
Víš jak je náročné milovat tě? Přesto si nemohu pomoci. Jsi štěstí, které mě potkalo, jsi osoba, za
kterou bych položila vlastní život. Záleží mi na tobě. Tak nějak ti prostě patřím. Nevím, jak jsi to dokázal, že sis mě natolik získal. Nedokázal to nikdo před tebou, všemi jsem dokázala opovrhovat a přesvědčit se, že je nepotřebuji, postupem času na ně zapomenout.
Ale ty? Ty jsi živá výjimka. Snažím se zbavit se citů k tobě, ale je to marné. Pokaždé, když tě nemám u sebe nejsem to já. Stýskám si, ostatní od sebe odháním. Jediné co v takových chvílích potřebuji jsi ty. Nic víc, nic míň.
Snažím se ti dělat radost, nějak tě veselit, pomáhat ti, být ti nablízku, protože jedině tak jsem šťastna. Jsi osoba, na kterou nikdy nezapomenu. Nevím, nedovedu si představit jaké to bude nemít tě u sebe. Budou prázdniny, dva dlouhé měsíce bez tebe, tvých milých očí a hrubých slov. Zvláštní a podivné, že se mi bude stýskat i po tom, jak mě neustále podrážíš, ničíš mi autoritu. Ale víš, já jsem ráda když to děláš. Alespoň nemám šanci nikomu svým chováním a nadřazeností ublížit a to zejména tobě.
Jsi záhadou, která mě potkala a nedala mi spát. A vlastně jsi zároveň pouhým snem. Milovat tě je jako sama sobě vrážet nůž do srtce. ale přesto ta bolest je čímsi lákavá a příjemná. Tak nevím, zda jsem ještě stále normální a nebo už ne. Víš, ty jsi ten, kterému se navždy odevzdávám a je jen a jen na tovbě, co se mnou uděláš. Nedokážu žít bez tebe, nemohu žít s tebou. Vlasně je na tobě, jestli budu bojovat a přežiju.
jedno vím jistě, navěky tě miluju. Milovat budu a nepřestanu. Že jsem tě milovala víš. Nemá cenu dodávat co bylo, protože vždy je podstatné vědět co bude. A to je teď má otázka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 6. června 2009 v 19:27 | Reagovat

Nádherné vyznání... Jestli je to tak jak píšeš, máte úchvatný vztah.
Snad ty prázdniny nějak přežiješ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama