Stýská se mi po tobě

2. května 2009 v 13:40 | Bonnie |  Touhy
Chybíš mi... zdá se mi o tobě... je neuvěřitlené nakolik sis mě dokázal získat. Proč jen jsem tě nepotkala dřív... Každičkou minutou mi chybíš víc a víc... Připadám si jako pes kterému zmizel pán... Jak já nenávidím víkendy... Jak trpké jsou prázdiny... Zvláštní, kdysi jem prázdniny tak vítala...
Jsi štěstí které mě potkalo a na chvíli se na mě usmálo. Prosebně hledím na mobil a čekám, snad přijde nějaká sms. Stačilo by mi třeba jen: Jak je?... I tato dvě slova. Vím, máš svůj život, možná jsem otravná. Pochop ale, nikdy jsem nikoho tak nemilovala jako tebe. Jak pošetilá je představa, že by sis mne někdy všiml nějak jinak než jako kamarádky.
Já nevím. Asi to tak má být. Mrzí mě každá byť sebemenší chyba kterou jsem vůči tobě udělala. Jak ráda bych se schovávala v tvém náručí. Utíkala k tobě před světem a zapomínala na všechno co se kolem mě děje. Vždyť ty mě dokážeš vytrhnout z reality už teď. Kdybych pak byla tvou, měla bych už snad vedle tebe vlastní svět?
Zlato nakolik bych ti chtěla být blíž. Promarnila jsem svou šanci zbytečnou ostražitostí. Zničila jsem všechno to krásné co mohlo být ještě dřív, než to vůbec mělo šanci začít. Jak slepá jsem byla. Proč jsem tak přehnaně ustrašená. Vždyť ty jsi úplně jiný člověk než ten který mi ublížil. Tak proč jsem byla tak nedůvěřivá. A má přehnaná zodpovědnost.

Prý jsi mne i miloval. Kéž by to šlo vrátit zpět. Zpět do chvíle kdy ses mě poprvé zeptal na tu svou kouzelnou otázku. Dnes jsem mohla být nejšťastnějším děvčetem celého širého okolí. A místo toho čekám na sms co nepřijde a stýskám si po tobě. Mohlo být vše jinak. Já zas všechno zkazila. Snad mi odpustíš. Jsem navždy tvojí. Nedovedu si představit chvíli, kdy bych o tebe zcela přišla. Zlato, miluji tě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boo Boo | Web | 3. května 2009 v 15:37 | Reagovat

Třeba přijde nová šance a všechno se změní. Nikdy nevíš, co přinese zítřek, protože nakonec je budoucnost stejně jiná, než čekáme :)) Jsem s Tebou.

2 Slečna PÉ Slečna PÉ | Web | 7. května 2009 v 20:26 | Reagovat

..Doufej a věř..ON si třeba všimne..i ve slovíčku třeba je aspoň malá naděje..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama