AIKIDO!

17. září 2009 v 21:38 | Bonnie |  Nový začátek
V rámci změny mého dosavadního života jsem sedala na aikido. Moc me to tam baví! A je tam spousta úžasných lidí, především Mireček, Osminohej Kämpf, Davídek a Ondrášek! Jsou to mazecký lidi. Mám je vážně moc ráda.
Osminohý trenér Vašík se stará o to, abychom se drželi toho, čeho máme a snaží se nás přivédst nenápadně na správnou cestu tak, abychom se toho nevšimnuli. Ovšem u mě to trochu nezafungovalo. Vzhedem k filosofii, kterou pečlivě studujeme ve škole, mi jeho letmé náznaky docházejí vcelku zřetelně. Mám tohohle pána opravdu ráda je to veliký smíšek!
Pak Mireček, který nám nenápadně s Ondrou radí, co to máme vlastně dělat, když zrovna netušíme, co máme dělat. Trenére promiň, ale my se to vážně doučíme! My to dáme, především já, nechápavej provar :D. Vim, že to není nic k smíchu, ale snažím se o ten nadhled, který je nutný k pochopení toho všeho. Ovšem Vašíkovy oči nenechají nic náhodě, jelikož on má očička snad úplně všude.
Tak zatím papapa lidičky, mám se teď vážně skvěle! Tenhle sport vážně miluju. Ujasním si pár pravidel a bude vše v pohodě:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama