Snad už se na křídlech unesu

18. září 2009 v 23:24 | Bonnie |  Nový začátek
Po dlouhém pádu a těžkém nárazu se znovu vznáším vzhůru, obzvláště díky jednomu chlapci,
však on sám dobře ví, že o něm mluvím. Jméno zůstane mým tajemstvím. Faktem je, že po všech těch nárazech a marných pokusech o návrat do normálu, se mi poslední dobou začalo znovu dařit.
Mám spoustu nových známých z AIKIDA, byť tedy náš trenér osminohý z nás musí být poněkud mimo realitu, jelikož já a má nerozlučná spolubydlící, se kterou navštěvuji tento velectěný spolek, se staráme o to, aby pánové kolegové - mím-li je tak nazvat - nevyšli z údivu. A pokud pány nebude bolet břicho ze cvičení, pak je rozhodně bude bolet břicho ze smíchu.
Celkově se toho pro mě dost změnilo. Boo, ráda bych, aby ses nám vrátila, já vím, že jsi o mně dlouho neslyšela, ale vážně jsem stále s tebou. Chápeš mě jako málokdo tak sama víš, jak jsou zdravotní stavy někdy těžké a moje unavené plíce mi to nedávno daly těžce najevo. Doufám, že jsi v pořádku, jelikož já bych ti ráda ukázala spousty veršů, jež jsem nedávno vymyslela.
Můj NOVÝ ZAČÁTEK se mi daří, pevně doufám, že tomu tak bude i nadále. Život pro mě celkově změnil strategii. Nejsem už z těch nešťastných zalezlých v koutě. Tak zatím Aloha, Bonnie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 it it | Web | 20. října 2009 v 1:00 | Reagovat

díky že jsi se ozvala, rád tě zase uvidím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama