Tak znovu od začátku

6. září 2009 v 0:06 | Bonnie |  Nový začátek
Stlo se, co se stalo. Nový začátek, či začátek konce. Každopádně změna v tvorbě a orientaci. Konec upínání se k jedné osobě. Ode dneška se upínám pouze ke svým snům a tužbám. Nejprve bych sdělila něco blíže o změnách své mysli...

Přes prázdniny jsem potkala spousty nových lidí, hochů i děvčat, změnila jsem pohled na svět a své priority. Dříve osamocená nespolečenská osobnost ve mně zřejmě dozrála a potřebuje začít trochu jinak. Udělejme si o tom všem obrázek podle mých nových zájmů.

František Gellner

Autor literatury, jež mi byl doporučen jakýmsi klučinou, mým novým známým, tedy zajisté byl mým známým odjakživa, jen já o něm neměla ani potuchy. Pak tedy jako ukázka postačí jedno z kratších Gellnerových děl:

Perspektiva
Má milá, rozmilá, neplakej!
Život už není jinakej.

Dnes buďme ještě veselí
na naší bílé posteli!

Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví.
Zejtra si lehnem do rakví.

Tuning
Auta se stala nedílnou součástí mého života. Dříve tomu bylo po jistém incidentu pouze sporadicky, nyní vyhledávám vůni benzínu a vysokou rychlost vozidel. Ráda si hraji s různými autodíly, byť sama o sobě netuším, jak s nimi naložit. Ale mám pár přátel, kteří to naštěstí vědí. Obzvláště bez Míši by to nešlo. Ale na Šabiho, Péťu a ostatní také nemohu zapomenout. Kluci zkrátka šikovní. Musím poděkovat i tobě Glebe, kdyby tebe nebylo, jak by asi dopadaly mé marné pokusy o vítězství nad Photoshopem.

Koně

Zvedla se ve mě silná tužba znovu začít jezdit na koních. Začali jse mi chybět moji drazí čtyřnozí. Létat v sedle je nádherný pocit. Bude boj s tím znovu začít, ale tentokrát mám něco, co jsem při předchozích pokusech neměla, tím mám na mysli odhodlání.

Housličky, frdličky

Rozhodla jsem se též znovu zařít šmidlat cosi na housle. Kdysi jsem okolo houslí už něco málo ovládala tak proč těch několik let dřiny a otravy zahodit. Proměnit všechno v zábavu a hrát si jen tak pro sebe, když budu chtít a kdy budu chtít, ne z donucení a povinnosti. Pak se snad jako samouk, zrovna tak jako u kytary, dočkám nějaké zajímavé skladby v podání mě a mých houslí.

Celkově jsem změnila pohled na svět. Už tolik nelétám v oblacích, ovšem oproti tomu se mi po neuvěřitelně dlouhé době vrátila chuť žít a za něčím jít. Kašlem na kluky, těch není k životu tak úplně třeba! Hlavní věcí je doopravdy žít!
Nadále se pokusím častěji věnovat blogu, zdravotní stav a prázdninové postrádání internetu mě donutily vynechávat návštěvy těchto stránek. Rozhodně se pokusím věnovat se jim minimálně alespoň o víkendu.
S pozdravem vaše částečně vyléčená a především velice změněná Bonnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 it it | Web | 6. září 2009 v 12:00 | Reagovat

máš dobré názory, člověk by se vážně neměl pořád trápit s těmi vztahy a raději si užívat života..
autem jezdím rád a rychle protože tady v Německu si to mohu dovolit.. dobrá relaxace, ovšem pokud nejsou dálnice plný...
jsi hezká holka a neříkám to jen tak, ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama