Říjen 2009

Nevěřím horoskopům

26. října 2009 v 12:07 | Bonnie |  Ze života
Horoskop říká, že nám vztah jen kvete. Prý je třeba lásku zalévat. Ale mezi námi to snad ani
klapat nezačalo, když se nad tím tak zamyslím. Opět jsem u své teorie letu a pádu a ty jsi ten, co mě shodil z těch krásných výšin.
Nečekám, že by sis to u mě chtěl nějak vyžehlit, nebo se snad dokonce omluvit, vím, byla jsem na tebe hnusná. Ale vážně jsi mě naštval. Nedokážeš si představit ten nával smíšených pocitů. No nejspíš se nedokážeš vžít do pocitů druhých.
Nevadí mi nic. Vážně se na tebe nezlobim v dnešním světě se to prostě stává. Ale nejvíc mě mrzí, že jsi mi lhal. To je celé, co mě na tom tolik bolí. Neměl jsi odvahu mi to říct do očí? Cožpak jsem ti někdy zavdala důvod pochybovat o mně? Nenaštvu se tak lehko jak sis asi myslel. Naopak, kdybys mi to řekl sám a hned, vzala bych to s ledovým klidem. Možná by mě to mrzelo a chvíli bych byla smutná, ale nerozhodilo by mě to natolik jako tyhle lži.
Neboj se, u mě nemáš čeho. Teď už se nezlobím, nevztekám, nesměju a následně nato nepláču. Z toho už jsem vyrostla. Jsou věci, které změnit nelze. Děkuji ti za to, že jsi mi stále na blízku. A neboj se se mnou mluvit. Můžeš o čemkoli. Tak ti naposledy posílám pusu, tu na rozloučenou a držím ti palce.