Už se mi zase po tobě stýská

22. března 2010 v 20:42 | Bonnie |  Ze života
Jej Vašíku, jak jen je mi líto jak ti je. asi jsme všichni otravní, dokonce tolik otravní, že jsme tě přesvědčili abys mezi nás zavítal. Nevím, zda to bylo správné. když vidím, jak je ti zle. Ne, není to fér, že tak ochotný a nápomocný člověk jako ty si toho musí tolik vytrpět.

Nevím jak, ale ráda bych ti pomohla, ráda bych ti nějak ulehčila, ale copak to jde? A kdyby šlo, tak vědět jak! Ne, tohle se nesmí dál dít, poněkud mě ničí takhle tě vidět, bez energie, humoru, té tvé zvláštní záře osobnosti. A vícekrát už tě tak vidět nechci, příliš mi na tobě záleží, než abych byla schopna to jen přejít a nic si z toho nedělat. Nechci tě vidět trpět, prostě ne!

Kdyby to šlo odtrpím si to i za tebe, spíše já než ty si zasloužím podobný trest na zklidnění. Vašíku, uzdrav se, vrať se nám a už nikdy víc nám takhle neodcházej, mám tě ráda a i ostatní. Chybíš nám, Vašíku s pohádkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peeteecopter Peeteecopter | 26. března 2010 v 22:39 | Reagovat

Heleďse víš ty co? Ty se kvůli svým kamarádům a lidem na kterých ti záleží jednoho dne rozdáš! Začni sakra myslet trochu sobecky a jen a jen sama na sebe, pak se přestaneš trápit kvůli ostatním!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama