Znovu jsi pryč, pozitivisto?

13. března 2010 v 12:26 | Bonnie |  Ze života
Kam jsi to zmizel, Vašíku? Věděla jsem, že když odejdeš bude to zlé, ale že až takhle, to jsem opravdu netušila ani v těch nejhorších představách. Myslela jsem si, že to ustojím, že si postesknu jako minule, napíšu ti sms a bude fajn alespoň na chvilku. Jenže to byl JEDEN VELKÝ OMYL! Nedokážu to, nesnesu tvou nepřítomnost.

Vím, že ty nikdy nebudeš číst nic z toho, co tu píšu, jelikož nemáš o tomhle blogu ani potuchy a je to tak vlastně dobře, protože to ze sebe můžu dostat a ještě tě tím nikterak nezatěžovat, jsem šílená? Otázka bez odpovědi. Tolik moc toho pro mně znamenáš, tolik moc mi pomáháš aniž bys to tušil. A TEĎ TU ZASE NEJSI! PROČ!

Já... já nevím, jak to popsat, jak říci, jak jsi důležitý, abych ti nemusela říct všechno to ostatní, nechci abys věděl, co jsem byla zač, jak jsem byla hloupá, než jsem tě poznala. A to že jsem tím, kým jsem je jen a pouze tvá zásluha. Nepoznat tě, nežila bych. A NEMÁM TI TO JAK OPLATIT!

Znovu jsi v nemocnici, na chvilku, ale tentokrát to je tisíckrát horší než když jsi tam byl předtím, byť vím, že se vrátíš za chvilku a předtím jsi tam byl tak dlouho. Pověz mi jak, jak jen ti mohu pomoci? Co pro tebe mohu udělat, aby ti bylo líp?

ACHJO, VAŠÍKU, KDYBYS TAK VĚDĚL! Ale nesmíš...

Mám pro tebe dvě knížky - filosoficko-psychologickou beletrii... Obojí máš rád, mohlo by se ti to líbit... Vím, jak je v nemocnici šíleně, nuda samota, ticho, znovu nuda, bíle zdi, dezinfekce, sestřičky a doktoři a znovu dezinfekce, injekce, kapačky... Bolest! Člověk by se tam bez nějaké cílevědomosti zbláznil.

Můžu si tu křičet do prázdných bezduchých stránek, které mě neutěší, ale přesto pomohou, smím jim to říct a vidí to i jiní, nestranní lidé, kteří taky dokážou povzbudit. Jsem blázen, šílenec, psychopat, vím to a nedokážu s tím nic dělat, tolik mi chybí tvůj optimismus, jediný současný hnací proud kladné energie mého světa. Plahočím se od aikida k aikidu a i kdybych byla sebevíc zmrzačená, sebevíc zničená, přijdu protože ty vymyslíš nějakou šílenost která mi ukáže jak jsou všechny ty moje problémy směšné a jednoduché, jak je zbytečné se jimi zaobírat a trápit.

Usměj se, Vašíku, převrať všechny slova v humorné a vtipné poznámky a dej nám nový elán, dej nám směr...Ať se můžeme smát tak jako ty...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Knoflais Knoflais | E-mail | Web | 16. března 2010 v 15:09 | Reagovat

ahoj.. mas krasnej blog.. promin za rekalmu, ale chtela jsem ti nabidnout novou akci co ted rozjizdim na svem blogu. Staci kdyz mi k nejakemu clanku do komentu napises tema, rozsah a do kdy to má být hotové a já za tebe spolehlivě a zdarma napíšu referát, projekt nebo jinou tebou nenáviděnou práci! (nemusíš se bát, bude to ze spolehlivzch a overenych zdroju!!!) ..Nediv se, baví mě to! xD.. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama